Přidejte se k nám

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Registraci k firmě OKG si zajistilo skoro 30 000 lidí. Část z nich jsou proškolení distributoři. Produkty firma prodává jen přes vlastní distributory. Proč? Budeme srovnávat. Koupíte v lékárně přírodní produkt a zaplatíte několik stokorun. V pořádku. Firma OKG má ale v produktu více bylin, roky studií a zaplatíte téměř stejnou částku. Proč tedy firma OKG neprodává přes lékárny? Protože s navýšením dalších mezičlánků by byly produkty ve své kvalitě již téměř neprodejné. Druhým důvodem je servis zdarma. Každý prodejce je s Vámi v kontaktu, zajímá se o výsledky a je zdarma rádcem. Toto Vám lékárna nenabídne. My zprostředkujeme prodej přímo od výrobce k Vám včetně zákaznického servisu a zajímá nás, jak se Vám vede.

Firma OKG proto přijímá další distributory, které sponzoři vyškolí pro tuto práci. Kdo věří v účinek bylinek a rád komunikuje s lidmi je zde vítán. Může to být maminka na mateřské dovolené, nebo důchodce, který má dostatek času pomáhat druhým. Je třeba šířit povědomí o tom, že není nutné jen denně užívat hrst léků na zmírnění obtíží, ale je možné řešit jejich příčiny.

Po registraci a získání slevové karty si můžete objednávat jen pro sebe a známé se slevou. Pokud se rozhodnete, že na základě svých zkušeností s užíváním produktů si chcete přivydělat, kontaktujte mne a zařídím Vám školení. Jsme pohodový tým, který rád přijme další členy.

Registrace: : www.okg-family.cz/front.reg/sponzor/?reg=03-010289

Marie Turynová

Napsat komentář

Dárek k 1. objednávce: "Test na zjištění překyselení organismu zdarma". Skrýt